Počelo snimanje dokumentarno-igranog filma 'Alka'

Na tvrđavi u Kninu počelo je, 29. travnja 2015., snimanje dokumentarno-igranog filma Alka.
U filmu sudjeluje više od 120 statista, kaskaderi pa čak i alkarski konji, a umjesto profesionalnih glumaca uloge su povjerene članovima Viteškog društva i narodu Sinjske krajine.
Impersivni set pripremilo je 68 članova filmske ekipe, a nakon 4 dana u Kninu snimanje će se preseliti u Sinj i okolicu.
Film se snima u povodu 300. obljetnice Sinjske Alke, a premijerno će biti prikazan na HRT-u 8. kolovoza 2015. Izvor: HRT

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.