Mješoviti pjevački zbor Condura croatica iz Zadra u Kninu

Poznati zadarski Mješoviti pjevački zbor Condura croatica održao je 14. lipnja 2015. u Gopsionoj crkvi poslije svete mise koncert sakralne glazbe. Zbor je svojim pjevanjem uveličao i misno slavlje.
Condura croatica slijednik je prvog Akademskog zbora Sveučilišta u Zadru, osnovanog 1992. godine. Zbor izvodi glazbu vokalne literature hrvatske i svjetske baštine. Autor, umjetnički voditelj i dirigent zbora poznati je skladatelj Ivo Nižić, a na splitskim Danima duhovne glazbe, 2013., njegovom su autorskom skladbom Samo srce osvojili prvu nagradu publike u kategoriji novih zborskih skladbi, a 2014. godine na natjecanju zborova u Zadru ta je skladba proglašena najboljom izvedbom zborskih skladbi hrvatskih autora.

• Utorak, 24. travnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati
    • Četvrtak, 26. travnja 2018.
      • 12,30 h - župni vjeronauk za sve prvopričesnike je u Gospinoj crkvi
    • Petak, 27. travnja 2018.
      • Župni vjeronauk za krizmanike je prema rasporedu
    • Subota, 28. travnja 2018.
      • 10 sati - susret je ministranata u dvorani Gospine crkve
      • 11 sati - probe su dječjeg zbora Gospinoj crkvi
      • 15 sati - zajednički susret je za sve krizmanike u Gospinoj crkvi

• Zaručnički tečaj - 23. do 27. travnja 2018.
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 23. do 27. travnja 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20,00 sati.