Dječji zbor „Anđeli Knina“

Dječji zbor „Anđeli Knina“ djeluje u Župi sv. Ante Padovanskog od 1998. godine. Probe se održavaju svake subote. Unutar zbora postoji i Liturgijska grupa, koja se sastaje subotom od 14-15 sati, a zborno pjevanje vježbamo od 14-16 sati. Broj djece u zboru varira.
Djeca pjevaju svake nedjelje u 11 sati. Preko sv. mise čitaju liturgijska čitanja i molitvu vjernika te pjevaju otpjevni psalam. Jednom godišnje (na kraju školske godine) jedan dan provodimo na moru, što je nagrada za marljiv rad tijekom godine. Velika je radost i blagdan sv. Nikole, jer tada svi dobiju i poklone. Dječji zbor ima i vlastita pravila, koja sastavljaju sami članovi zbora. Druženje je radosno, iskreno, redovito. Voditeljica zbora je s. Ivana Oltran.

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.