Dječji zbor „Anđeli Knina“

Dječji zbor „Anđeli Knina“ djeluje u Župi sv. Ante Padovanskog od 1998. godine. Probe se održavaju svake subote. Unutar zbora postoji i Liturgijska grupa, koja se sastaje subotom od 14-15 sati, a zborno pjevanje vježbamo od 14-16 sati. Broj djece u zboru varira.
Djeca pjevaju svake nedjelje u 11 sati. Preko sv. mise čitaju liturgijska čitanja i molitvu vjernika te pjevaju otpjevni psalam. Jednom godišnje (na kraju školske godine) jedan dan provodimo na moru, što je nagrada za marljiv rad tijekom godine. Velika je radost i blagdan sv. Nikole, jer tada svi dobiju i poklone. Dječji zbor ima i vlastita pravila, koja sastavljaju sami članovi zbora. Druženje je radosno, iskreno, redovito. Voditeljica zbora je s. Ivana Oltran.

• Ponedjeljak, 7. svibnja 2018.
      • 19,30 h - nakon večernje mise župni vjeronauk za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
      • tada će mo podjeliti haljine i svijeće pa molimo roditelje da dođu skupa s djecom
      .
    • Utorak, 8. svibnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati, prije mise svibanjska pobožnost
    • Srijeda, 9. svibnja 2018.
      • 19,30 h - iza večernje mise generalna je proba za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
    • Četvrtak, 10. svibnja 2018.-svetkovina Uzašašća našega Gospodina Isusa Krista
      • svete mise u 7, 9,30 i 19 h
    • Subota, 12. svibnja 2018.
      • 10 h - ispovijed je prvopričesnika i njihovih roditelja u Gospinoj crkvi.
      • 11 h - susret ministranata u Gospinoj crkvi
    • Nedjelja, 13. svibnja 2018.
      • 11 h - slavlje prve pričesti u Gospinoj crkvi.
      • poslije svete mise u 19 h u Goispinoj crkvi biti će podjela darova za krizmanike

• Prikupljanje potpisa za referendum-„Istina o istanbulskoj“
      • Građanska inicijativa „Istina o istanbulskoj“ pokrenula je referendumsku inicijativu o otkazivanju Istanbulske konvencije. Potrebno je prikupiti 380.000 potpisa u cijeloj Hrvatskoj kako bi se raspisao referendum na kojem bi građani mogli otkazati Istanbulsku konvenciju.
      Prikupljanje potpisa organizirano je od nedjelje 13. do nedjelje 27. svibnja.