Frama band

Garage band, ili kako ga mnogi vole zvati "FRAMA bend", okupio se sredinom ožujka prošle 2012. godine. Naravno, ništa ne bi išlo bez dobrog starog fra Ivana Lukača, koji se svim svojim moćima borio za uspjeh benda.
U početku bend je brojao šest članova. Mijenjale su se postave, neki su odlazili, pa se vraćali. Počeo je svirati na nedjeljnoj misi u 12 u crkvi Sv. Ante Padovanskog u Kninu, i dobio bi čast svirati u crkvi GVHKZ svake posljednje nedjelje u mjesecu. Nastupali su na brojnim koncertima i izvan Župe. Svirali su i popularnu domaću glazbu, ali na prvom mjestu im je zasigurno slavljenje Gospodina. Danas bend broji osam stalnih članova, od kojih su dvoje tu iz tehničkih razloga.

Na raspolaganju su vam:
Marin Velić - bas gitara
Ante Bračić - gitara/vokal
Leonardo Tomić - gitara/vokal
Gorana Lekić - Klavijature/vokal
Ivana Dević - vokal
Nikola Čalić - vokal
Marin Karačić - teh.
Davor Šimičević - teh.

Slavili su Gospodina i slavit će ga!

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.