Raspored slavljenja svetih misa

Nedjelja i blagdan - ljetni raspored

Crkva sv. Ante
• 8 sati
.

Crkva Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta
• 9,30 i 19 sati

Crkva Sv. Marije u Biskupiji (filijala)
• 10 sati

.

Svagdan

• 7 sati - Crkva Sv. Ante (preko jutarnje mise molimo Jutarnju iz Časoslova)
• 19 sati - Crkva Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta
• 10 sati - Dom za starije i nemoćne osobe (Kneza Domagoja 5) - (samo ponedjeljkom)
Prije svake večernje mise molimo krunicu i lauretanske litanije.
Pjevanje tijekom nedjeljnih i blagdanskih misa animiraju župni zborovi i bandovi.

Euharistijsko klanjanje

Poslije večernjih misa utorkom i četvrtkom imamo pobožnost klanjanja Presvetom Oltarskom Sakramentu.

Ispovijed

Prije svakog euharistijskog slavlja vjernici mogu pristupiti slavljenju sakramenta sv. ispovijedi.

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.