Župni zbor Župe sv. Ante Padovanskog – Knin

Župni zbor sv. Ante započeo je djelovati odmah nakon Oluje. Početak je bio skroman, ali dovoljan da animira župsko pjevanje. Prva voditeljica zbora bila je s. Irena Zorica. Nakon s. Irene, u Knin dolazi s. Ivana Oltran i preuzima vodstvo zbora 1998. god. Okupio se tada veći broj pjevača – oko 35 članova, pa je formiran troglasni mješoviti zbor. Tako je sve do danas, s manjim razlikama u broju članova.
Zbor redovito vježba dva puta tjedno, a nastupa svake nedjelje i blagdana na župnoj misi. Također, animira pjevanje i na ostalim slavljima liturgijske godine. Pjevamo radosno, svladavajući sve poteškoće, osobito hladnoće i neprikladnog prostora. Međusobno se volimo i poštujemo. To u ime Božje želimo i nastaviti.

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.