Svi hrvatski biskupi 5. kolovoza u Kninu

Na 50. plenarnom zasjedanju Hrvatske biskupske konferencije biskupi su odlučili da za 20. obljetnicu vojno-redarstvene operacije “Oluja” euharistijskim slavljem u Kninu predsjedati kardinal Josip Bozanić, nadbiskup zagrebački i metropolit. Na misi će sudjelovati i svi biskupi HBK.
Radujemo se i otvorenju nove crkve u središtu Knina, gdje će najvjerojatnije biskupi i slaviti misu za Domovinu.
Na konferenciji za novinare nadbiskup Ivan Devčić izvijestio je da su biskupi odlučili da će euharistijsko slavlje u povodu 70. obljetnice bleiburške tragedije u Bleiburgu predvoditi zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić.

Preuzeto: www.mir.hr

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.