Blagdan sv. Marije
Biskupija, 9. i 10. rujna 2016.

Blagdan Gospe Velikog Hrvatskog Krsnog Zavjeta proslavljen je u subotu 10. rujna u Biskupiji kod Knina. Svečano misno slavlje i procesiju s Gospinim pralikom na ostacima starohrvatske bazilike sv. Marije Velike predvodio je fra Joško Kodžoman, provincijal Provincije Presvetog Otkupitelja, u koncelebraciji s fra Markom Duranom, kninskim gvardijanom i župnikom i još osmoricom svećenika.
Prije početka procesije i euharistijskog slavlja mnogi su hodočasnici pristupili slavlju sakramenta ispovijedi i pomolili se pred izloženim Gospinim likom u crkvi Sv. Marije. Liturgijsko pjevanje je animirao Zbor bogoslova naše Provincije pod ravnanjem fra Frane Bosnića.
Uz vjernike Knina, župe Sv. Ante kojoj svetište u Biskupiji pripada, proslavu su uz hodočasnike iz Drniša, Vodica i ostalih župa Šibenske biskupije, uzveličali i sjemeništarci, novaci i bogoslovi sa svojim odgojiteljima fra Ivicom Udovičićem, fra Jurom Šimunovićem i fra Ivicom Jurićem.
Nakon svete mise druženje se nastavilo u samostanskoj dvorani za obiteljskim stolom.

Bdijenje mladih
Dan prije 9. rujna 2016. bilo je bdjenje na koje je predvodio fra Antonio Mravak, župni vikar u Sinju. Svoj tranicionalni dolazak na bdjenje uzveličao je i fra Damir Čikara, župnik u Drnišu s Framašima.

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.