Caritas dijeli mandarine i jabuke

Naš Caritas je u posljednjih par dana od dobročinitelja dobio oko 4,5 t mandarina i 6 t jabuka. Dio mandarina i jabuka već je podijeljen u Caritasovoj pučkoj kuhinji, te na skladištu mnogobrojnim korisnicima Caritasove karitativne pomoći i ostalim potrebnima u Kninu. U narednim danima nastavit će se podjela preostalih mandarina i jabuka.
U pučkoj kuhinji se svakodnevno skuha i podjeli 105 toplih obroka, od kojih se 27 obroka dostavlja starim, bolesnim i nemoćnim osobama u njihov dom. Obiteljske pakete hrane i higijene dobiva 837 obitelji ili 2405 potrebnih.
Zahvaljujemo svim dobročiniteljima koji su svojim darom doprinijeli djelovanju našega župnog Caritasa i pučke kuhinje, ublažili siromaštvo i dali nadu onima koji žive u bijedi. Budite i nadalje s nama u pomaganju potrebnih preko našega Caritasa.
Neka Vama i Vašim obiteljima Gospodin bude nagrada za svako dobro djelo koje ste učinili za siromašne.

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.