Caritas podijelio 8,5 t raznog povrća

Caritas župe sv. Ante Knin je tijekom mjeseca lipnja podijelio skoro 8,5 t raznog svježeg povrća (tikvice, krastavci, paprike, mladi kupus, krumpir i rajčice).
Povrće je podijeljeno korisnicima karitativne pomoći za koje se skrbi naš Caritas (735 obitelji sa preko 2010 članova i za 53 obitelji za koje se svakodnevno kuha 87 topla obroka u Caritasovoj pučkoj kuhinji), a i ostalim potrebitima u Kninu koji ne dobivaju redovnu Caritasovu pomoć.
Iskreno i od srca zahvaljujem dobročiniteljima: Župi sv. Ilije proroka iz Metkovića, obitelji Živke Cvek i Jasenska d.o.o iz Opuzena i Zoranu Živkoviću iz Čenića na vrijednim donacijama bez čije pomoći ne bismo mogli pomoći našu braću i sestre u potrebi.
Neka njima i svim našim dobročiniteljima Gospodin po zagovoru sv. Ante i Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta podari obilje svoje ljubavi i milosrđa.

• Ponedjeljak, 5. studenoga 2018.
      • 19,30 h - u dvorani samostana susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
    • Četvrtak, 8. studenoga 2018.
      • vjeronauk za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
      - ujutro u 10 h
      - poslije podne 16 h
    • Petak, 9. studenoga 2018. - Dušni dan
      • vjeronauk za kriznaike u Gospinoj crkvi
      - ujutro u 10 h
      - poslije podne 15 h
    • Subota, 10. studenoga 2018.
      • 10 h - u Gospinoj crkvi je susret ministranata
      • 11 h - pjevanje za dječji zbor. Potaknite djecu da se uključe u zbor
    • Nedjelja, 11 studenoga 2018.
      • 20 h - susret glumaca Muke u samostanskoj dvorani

• Europska noć kazališta
      • U petak, 16. studenoga 2018. obilježava se Europska noć kazališta. Tom prigodom dječija glumačka skupna "Pinokio" poslije večernje svete mise u 18,30 h izvest će skeć "Betlehem direkt" u dvorani Gospine crkve. Djeco dovedite svoje roditelje.
    • Repeticija iz razredne nastave
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno održavanje repeticija iz razredne nastave, hrvatskog, engleskog i matematike u samostanu sv. Ante. Repeticije se održavaju subotom u samostanskoj dvorani.
    • Likovne radionice za djecu i odrasle
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno likovne radionice za djecu i odrasle svake srijede u dvorani Gospine crkve. Radionice se održavaju srijedom u 16 h za odrasle i u 17,30 h za djecu.