"Uskrsna karitativna lutrija"
izvlačenje dobitnika

U 12 sati, 6. travnja 2015. u samostanskoj dvorani održano je javno izvlačenje „Uskrsne karitativne lutrije“ koju je oraginzirala župa, a sav prihod od prodaje srećki u iznoso od 15.010,00 kn uplaćen je kninskom Caritasu.
Hvala svima.
Popis dobitnika:
1. KATARINA KREKOVIĆ - LASERSKO IZBJELJIVANJE ZUBI - ORDINACIJA DENTALNE MEDICINE LUBINA(1.500,00 KUNA)
2. IVANKA ZRNIĆ - POKLON BON 700 KN - T.O. ˝ANTONIJA˝
3. SANJA MARJANOVIĆ- POKLON BON 500 KN - DIM DRVAR- VL. MARINKO TOKMAKČIJA
4. IVICA BARIŠIĆ - POKLON PAKET 300 KN - PAPIRNICA MALENICA
5. ANDRIJA VELIĆ- POKLON PAKET 300 KN - NARODNE NOVINE
6. IVICA BOŠNJAK - POKLON BON MIN 200 KN - HKD NAPREDAK
7. SANDRA ČURIĆ - 4 VEČERE - U.O. TRI LOVCA
8. ŠUTRA - POKLON BON 200 KN - ELEKTRO PENAVA
9. ANTONIJA MIJATOVIĆ- POKLON BON ILI NAKIT - ZLATARNA JOSIP
10. MATEA LOZANČIĆ - 1 MUSKO I 1 ŽENSKO SISANJE I FENIRANJE - FRIZERSKI SALON ˝NINA˝
11. KAROLINA BEBEK- 1 MUSKO I 1 ŽENSKO SISANJE I FENIRANJE - FRIZERSKI SALON ˝KO TE ŠIŠA˝
12. INES MARETIĆ - POKLON PAKET 2 KOM - TROGOVAČKI OBRT ˝M˝ - VL. IVAN MIJATOVIĆ
13. ZVJEZDANA KULJANAC - VEČERA ZA 2 OSOBE - U.O ˝ESMERALDA˝
14. ROWENA PAIĆ - 2 JUMBO PIZZE - PIZZERIA TENEN
15.ĐURO CINDRIĆ - UMJETNICKE SLIKE ULJE NA PLATNU 3-4 KOMADA - NADA HRŽIĆ
16. LUKA ŠĆURIC STAPIĆ - 2 KOMPLETA UNIKATNI RUČNI RAD NAKITA - NADA HRŽIĆ
17. KATARINA MARIĆ - LIKOVNA RADIONICA ZA 2 DJECE - KUD KRALJ ZVONIMIR
18. VEDRAN ČURČIĆ - LIKOVNA RADIONICA ZA 2 DJECE - KUD KRALJ ZVONIMIR
19. ANDREA ČURČIĆ - LIKOVNA RADIONICA ZA ODRASLU OSOBU 2 BONA - KUD KRALJ ZVONIMIR
20. FRANE MARIN - ŠKOLA TANGA ZA 2 OSOBE - KUD KRALJ ZVONIMIR
21. DUJE - SLIKE NA PLATNU 5-6 KOMADA - KUD KRALJ ZVONIMIR
22. KATARINA KESER - TEČAJ ZA 3 OSOBE - KARATE KLUB
23. MIROSLAV ZORIĆ - TEČAJ ZA 2 OSOBE - KARATE KLUB
24. LIDIJA ĆURKO - 1 MUŠKO I JEDNO ŽENSKO ŠIŠANJE - FRIZERSKI SALON ˝SILVIJA˝
25. SILVANA DUJMOVIĆ - POKLON BON 200 KN - UPRAVITELJ KNIN
26. JOSIPA AJDUK - POKLON PAKET KNJIGA - NARODNA KNJIŽNICA

• Utorak, 31. srpnja 2018.
      • Marijanski zavjet za Domovinu u našu Župu doći će 31. srpnja u popodnevnim satima. Sutra ujutro, 1. kolovoza kreće prema Drnišu. Tko želi može se pridružiti hodočašću.
      Polazak je ispred Gospine crkve. Molimo obitelji koje su voljne primiti hodočasnike da se jave u Župni ured ili svećeniku poslije mise.

• Subota, 4. kolovoza 2018. -
      • 19 sati – svečana proslava Dana posvete crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavejta
    • Nedjelja, 5. kolvoza 2018.
      • U Kninu će se održati središnja proslava Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja te 23. obljetnica vojno-redarstvene operacije „Oluja“.
      Vojni ordinarijat u Republici Hrvatskoj istoga dana proslavit će i blagdan svoje nebeske zaštitnice Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta.
      • 11,30 sati - svečana koncelebrirana sveta misu za Domovinu, u Gospinoj crkvi, predvodi šibenski biskup msgr. Tomislav Rogić u zajedništvu s vojnim ordinarijem u RH msgr. Jurom Bogdanom koji će održati homiliju.
      Na kraju mise blagoslovit ćemo privjeske za aute na čast sv. Kristofora, a priloge ćemo skupljati za misje

• Devetnica za hrvatski narod i za Domovinu Hrvatsku
      •Devetnica za hrvatski narod i za Domovinu Hrvatsku započela je 27. srpnja i traje do Dana posvete Gospine crkve 4. kolovoza i Dana Domovinske zahvalnosti 5. kolovoza 2018. godine.
    • Festival duhovne glazbe "Salve Regina"
      •Treći festival duhovne glazbe u Kninu „Salve Regina“ bio je u subotu 28. srpnja 2017. u 20.30 sat ispred Gospinee crkve. Hvala svima koji su na bilo koji način pomogli da se koncert izvede.
    • Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi