Blagoslov novih crkvenih zvona

Ispred nove crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta 29.10.2014. godine u 14 h održan je svečani blagoslov novih crkvenih zvona. Četri nova zvona na novoj Gospinoj crkvi blagoslovio je gvardijan fra Marko Duran uz nazočnost fra Josipa Grgića, fra Ivana Šimunca, fra Ivana Lukača, gradonačelnice grada Knina Josipe Rimac i voditelja radova ing. Ivana Topića.
Sva zvona su livena u poznatoj ljevaonici zvona „De Poli“ iz Vittorio Veneto u blizini Venecije. Ova ljevaonica djeluje bez prekida od 1453. godine.

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.