Gospin VIS pjevao
na novoj Gospinoj crkvi.

Svake nedjelje "Vis Gospin" pjeva preko večernje svete mise. Ovog puta su pjevali na novoj Gospinoj crkvi.

Naš Bog dolazi

Ova pjesma je posvećena hrvatskim braniteljima, hrvatskoj katoličkoj mladeži u Kninu i gradu Kninu za ljubav! Mir i Dobro!

• Ponedjeljak, 17. rujna 2018.
      • 20 h - u novoj dvorani Gospine crkve susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
    • Četvrtak, 20. rujna 2018.
      • 18 h - Susret roditelje prvopričesnika u Gospinoj crkvu
    • Subota, 22. rujna 2018.
      • 10 h - u Gospinoj crkvi je susret ministranata
    • Nedjelja, 23. rujna 2018.
      • 11 h - Povodom početka nove školske godine misi blagoslovit ćemo učenike i njihove školske torbe, te zazvati Duha Svetoga da ih prati u ovoj školskoj godini.

• 16. rujna - 4. studenoga 2018.- "40 dana za život"
      • Jesenska kampanja molitvene incijative „40 dana za život“ počinje 26. rujna i traje do 4. studenog u Kninu. Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 8 do 15 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".