"Muka" u Drvaru
19. ožujka 2015.

Na svetkovinu svetog Josipa, 19. ožujka 2015., zaštitnika župe Drvar, amateri iz župe sv. Ante u Kninu izveli su dramski prikaz „Muke Gospodina našega Isusa Krista“ večeras s početkom u 18 sati u velikoj kino dvorani Radničkog doma u Drvaru.
Riječ je o prikazu „Muke Isusove“ koji prati posljednje dane iz života Isusa Krista prema evanđeoskim izvještajima – od Posljednje večere, Gecemanija, suđenjem pred Vijećem, Judino vješanje, suđenje pred Pilatom i razapinjanje. Predstavu su izveli 35 glumaca-amatera po vodstvom fra Ivana Lukača.
U predprogramu uoči same predstave učestvovala je solistica iz Drvara Neda Todorović koja je izvela iz pravoslavne duhovne himne, tzv. statije „Stradanja Hristova“, te Zbor novaka Franjevačke provincije „Bosna Srebrena“ iz samostana na Gorici u Livnu koji su izvesti gregorijanske korale.
Organizator ove priredbe je župa sv. Josipa u Drvaru.

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.