"Muka" u Kninu
1. travnja 2015.

Naši župljani su i ove godine zaključili izvedbu pasionske igre "Muka" u svojoj župi. Najveći izazov, nastupiti pred svojim obiteljima, rodbinom, prijateljima i sugrađanima, je prošao emotivno.
Svaki prizor Muke Gospodina našega Isusa Krista, baš svaki put iznova budi u svakom čovjeku snažne osjećaje, možda već poznate ali često uspavane i potisnute.
Hvala našim župljanima na žrtvi, ljubavi i vremenu koje su posvetili da bi nama i kršćanima diljem Hrvatske i Bosne i Hercegovine, ove godine probudili svijest, potaknuli nas na kajanje, jaču vjeru, poniznost i ljubav. Davno su bili amateri, sada se već može vidjeti profesionalni pristup izvedbi, uživljenost u svoje uloge i potpuna predanost. Kako su se uspjeli održati i prikazati sve skupa 57 izvedbi.
Hvala gvardijanu fra Marku Duranu za blagoslov. Dovoljno je reći :"Bratska je ljubav i sloga, sve blago svijeta toga".
Suzana Božić

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.