"Muka" u Kninu
1. travnja 2015.

Naši župljani su i ove godine zaključili izvedbu pasionske igre "Muka" u svojoj župi. Najveći izazov, nastupiti pred svojim obiteljima, rodbinom, prijateljima i sugrađanima, je prošao emotivno.
Svaki prizor Muke Gospodina našega Isusa Krista, baš svaki put iznova budi u svakom čovjeku snažne osjećaje, možda već poznate ali često uspavane i potisnute.
Hvala našim župljanima na žrtvi, ljubavi i vremenu koje su posvetili da bi nama i kršćanima diljem Hrvatske i Bosne i Hercegovine, ove godine probudili svijest, potaknuli nas na kajanje, jaču vjeru, poniznost i ljubav. Davno su bili amateri, sada se već može vidjeti profesionalni pristup izvedbi, uživljenost u svoje uloge i potpuna predanost. Kako su se uspjeli održati i prikazati sve skupa 57 izvedbi.
Hvala gvardijanu fra Marku Duranu za blagoslov. Dovoljno je reći :"Bratska je ljubav i sloga, sve blago svijeta toga".
Suzana Božić

• Ponedjeljak, 7. svibnja 2018.
      • 19,30 h - nakon večernje mise župni vjeronauk za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
      • tada će mo podjeliti haljine i svijeće pa molimo roditelje da dođu skupa s djecom
      .
    • Utorak, 8. svibnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati, prije mise svibanjska pobožnost
    • Srijeda, 9. svibnja 2018.
      • 19,30 h - iza večernje mise generalna je proba za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
    • Četvrtak, 10. svibnja 2018.-svetkovina Uzašašća našega Gospodina Isusa Krista
      • svete mise u 7, 9,30 i 19 h
    • Subota, 12. svibnja 2018.
      • 10 h - ispovijed je prvopričesnika i njihovih roditelja u Gospinoj crkvi.
      • 11 h - susret ministranata u Gospinoj crkvi
    • Nedjelja, 13. svibnja 2018.
      • 11 h - slavlje prve pričesti u Gospinoj crkvi.
      • poslije svete mise u 19 h u Goispinoj crkvi biti će podjela darova za krizmanike

• Prikupljanje potpisa za referendum-„Istina o istanbulskoj“
      • Građanska inicijativa „Istina o istanbulskoj“ pokrenula je referendumsku inicijativu o otkazivanju Istanbulske konvencije. Potrebno je prikupiti 380.000 potpisa u cijeloj Hrvatskoj kako bi se raspisao referendum na kojem bi građani mogli otkazati Istanbulsku konvenciju.
      Prikupljanje potpisa organizirano je od nedjelje 13. do nedjelje 27. svibnja.