Biskupija: Svetkovina GVHKZ-a
12. i 13. rujna 2014.

• U petak 12. rujna, vojno hodočašće u Biskupiju. Polazak je iz Knina u 8,30 h. Sveta misa je po dolasku u Biskupiju.
  • Istoga dana hodočašće i bdijenje mladih u Biskupiji u 20 h. Polazak je u 17 h ispred crkve GVHKZ. Pozivamo sve mlade da se priključe procesiji. Bdijenje vodi don Ante Žderić, župni vikar u Makarskoj.
  • U subotu 13. rujna nacionalno je hodočašće u svetište Svete Marije u Biskupiji. Procesiju i svečano euharistijsko slavlje u 10,30 h predvodit će šibenski biskup mons. Ante Ivas.
    Samostan sv. Ante organizira besplatan prijevoz vjernika autobusom. Autobus Čazmatransa kreće s autobusnog kolodvora ujutro u 8 i 9,30 h, sa stajanjem ispred crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Zavjeta. Poslije mise autobusi će hodočasnike vratiti u Knin. Prijevoz je besplatan.

• Ponedjeljak, 17. rujna 2018.
      • 20 h - u novoj dvorani Gospine crkve susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
    • Četvrtak, 20. rujna 2018.
      • 18 h - Susret roditelje prvopričesnika u Gospinoj crkvu
    • Subota, 22. rujna 2018.
      • 10 h - u Gospinoj crkvi je susret ministranata
    • Nedjelja, 23. rujna 2018.
      • 11 h - Povodom početka nove školske godine misi blagoslovit ćemo učenike i njihove školske torbe, te zazvati Duha Svetoga da ih prati u ovoj školskoj godini.

• 16. rujna - 4. studenoga 2018.- "40 dana za život"
      • Jesenska kampanja molitvene incijative „40 dana za život“ počinje 26. rujna i traje do 4. studenog u Kninu. Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 8 do 15 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".