Biskupija: Svetkovina GVHKZ-a
12. i 13. rujna 2014.

• U petak 12. rujna, vojno hodočašće u Biskupiju. Polazak je iz Knina u 8,30 h. Sveta misa je po dolasku u Biskupiju.
  • Istoga dana hodočašće i bdijenje mladih u Biskupiji u 20 h. Polazak je u 17 h ispred crkve GVHKZ. Pozivamo sve mlade da se priključe procesiji. Bdijenje vodi don Ante Žderić, župni vikar u Makarskoj.
  • U subotu 13. rujna nacionalno je hodočašće u svetište Svete Marije u Biskupiji. Procesiju i svečano euharistijsko slavlje u 10,30 h predvodit će šibenski biskup mons. Ante Ivas.
    Samostan sv. Ante organizira besplatan prijevoz vjernika autobusom. Autobus Čazmatransa kreće s autobusnog kolodvora ujutro u 8 i 9,30 h, sa stajanjem ispred crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Zavjeta. Poslije mise autobusi će hodočasnike vratiti u Knin. Prijevoz je besplatan.

• Nedjelja, 12. studenoga 2017.
        • Župski zbor u 19:00 sati u Splitu u crkvi Gospe od Zdravlja pjeva na svetoj misi. Polazak za Split je u 16:30 ispred Gospine crkve.
      • Ponedjeljak, 13. studenoga 2017.
        Župni vjeronauk za prvopričesnike u dvorani samostana sv. Ante:
        - 10:00 h prijepodne
        - 15:00 h i 16.00 h poslijepodne
        • 19:30 h - u dvorani samostana sv. Ante susret je Frame.
      • Utorak, 14. studenoga 2017. - blagdan je sv. Nikole Tavelića, mučenika
      • Petak, 17. studenoga 2017. - blagdan je sv. Elizabete Ugarske, zaštitnice OFS-a (FSR-a)
        Župni vjeronauk za krizmanike u dvorani samostana sv. Ante:
        - 10:00 h prijepodne
        - 15:00 i 16:00 h poslijepodne
        • I naša župna zajednica obilježava 26. godišnjicu pada grada Vukovara
        Poslije večernje mise iz Gospine crkve krećemo u procesiji sa svijećama prema Trgu, gdje ćemo se pomoliti za sve žrtve Vukovara i Škabrnje te položiti svijeće. Potom će mladi na Tvrđavi zapaliti bengalke.
      • Subota, 18. studenoga 2017.
        • 10 sati - susret je ministranata u samostnskoj dvorani sv. Ante
        • 11 sati probe su dječjeg zbora u samostanskoj dvorani sv. Ante, pozivamo sve osnovnoškolce da se priključe dječjem zboru.

• Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.
      • Likovna radionica za djecu
        • Svake srijede u dvorani Gospine crkve u 17:00 h kninski franjevci organiziraju besplatne likovne radionice za djecu.

CARITAS