Biskupija: Svetkovina GVHKZ-a
12. i 13. rujna 2014.

• U petak 12. rujna, vojno hodočašće u Biskupiju. Polazak je iz Knina u 8,30 h. Sveta misa je po dolasku u Biskupiju.
  • Istoga dana hodočašće i bdijenje mladih u Biskupiji u 20 h. Polazak je u 17 h ispred crkve GVHKZ. Pozivamo sve mlade da se priključe procesiji. Bdijenje vodi don Ante Žderić, župni vikar u Makarskoj.
  • U subotu 13. rujna nacionalno je hodočašće u svetište Svete Marije u Biskupiji. Procesiju i svečano euharistijsko slavlje u 10,30 h predvodit će šibenski biskup mons. Ante Ivas.
    Samostan sv. Ante organizira besplatan prijevoz vjernika autobusom. Autobus Čazmatransa kreće s autobusnog kolodvora ujutro u 8 i 9,30 h, sa stajanjem ispred crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Zavjeta. Poslije mise autobusi će hodočasnike vratiti u Knin. Prijevoz je besplatan.

• Ponedjeljak, 5. studenoga 2018.
      • 19,30 h - u dvorani samostana susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
    • Četvrtak, 8. studenoga 2018.
      • vjeronauk za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
      - ujutro u 10 h
      - poslije podne 16 h
    • Petak, 9. studenoga 2018. - Dušni dan
      • vjeronauk za kriznaike u Gospinoj crkvi
      - ujutro u 10 h
      - poslije podne 15 h
    • Subota, 10. studenoga 2018.
      • 10 h - u Gospinoj crkvi je susret ministranata
      • 11 h - pjevanje za dječji zbor. Potaknite djecu da se uključe u zbor
    • Nedjelja, 11 studenoga 2018.
      • 20 h - susret glumaca Muke u samostanskoj dvorani

• Europska noć kazališta
      • U petak, 16. studenoga 2018. obilježava se Europska noć kazališta. Tom prigodom dječija glumačka skupna "Pinokio" poslije večernje svete mise u 18,30 h izvest će skeć "Betlehem direkt" u dvorani Gospine crkve. Djeco dovedite svoje roditelje.
    • Repeticija iz razredne nastave
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno održavanje repeticija iz razredne nastave, hrvatskog, engleskog i matematike u samostanu sv. Ante. Repeticije se održavaju subotom u samostanskoj dvorani.
    • Likovne radionice za djecu i odrasle
      • Kninski franjevci organiziraju besplatno likovne radionice za djecu i odrasle svake srijede u dvorani Gospine crkve. Radionice se održavaju srijedom u 16 h za odrasle i u 17,30 h za djecu.