Obred preminuća sv. oca Franje

Uoči svetkovine sv. Franje Asiškoga, u četvrtak (3. listopada) u crkvi sv. Ante slavili smo Obred preminuća sv. oca našega Franje, kojim je predsjedao gvardijan fra Marko Duran.
Okupilo se oko 150 vjernika iz Župe, zajedno sa svećenicima, časnim sestrama, članovima Trećega franjevačkog reda i Frame.
Pogledajte i poruku gvardijana fra Marka Durana za Obred preminuća sv. Franje Asiškog

• Ponedjeljak, 24. rujna 2018.
      • 20 h - u novoj dvorani Gospine crkve susret je Frame. Molimo sve srednjoškolce koji se žele priključiti Frami da dođu na susret.
    • Srijeda, 26. rujna 2018.- "40 dana za život"
      • Jesenska kampanja molitvene incijative „40 dana za život“ počinje 26. rujna i traje do 4. studenog u Kninu. Uključite se u molitve i svojom prisutnošću svaki dan od 8 do 15 h ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos".
    • Četvrtak, 27. rujna 2018.
      • Vjeronauk za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
      - 10 h - ujutro
      - 15 i 16 h - poslijepodne
    • Petak, 28. rujna 2018.
      • Vjeronauk za krizmanike u Gospinoj crkvi
      - 10 h - ujutro
      - 15 h - poslijepodne
    • Subota, 29. rujna 2018.
      • 10 h - u Gospinoj crkvi je susret ministranata
      • 11:00 h je pjevanje za dječiji zbor. Pozivamo sve osnovnoškolce da se priključe, a posebno prošlogodišnje prvopričesnike
      Za ovogodišnje prvopričesnike je obavezno doći na probe pjevanja.
      Također pozivamo i sve ostale pjevače i svirače da se priključe u neki od naših bendova ili zborova, svi ste dobrodošli.

• Zaručnički tečaj
      • Kninski dekanat organizira zaručnički tečaj u Kninu od 22. do 26. listopada 2018., a koji će se održavati u samostanskoj dvorani. Predavanja se održavaju od ponedjeljka do petka s početkom u 20 h. Prijavit se možete svećeniku poslije svete mise ili na prvi dan predavanja. Sudjelovanje je obavezno, stoga uredite svoje obveze tako da možete pratiti sva predavanja.
    • Povijesna postrojba kralja Dmitra Zvonimira
      • Povijesna postrojba kralja Dmitra Zvonimira vrši upise u sekcije:
      - Kazalište Pinokio - djeca do 15 godina
      - Mali vitezovi - djeca do 15 godina
      - Vitezovi kralja Zvonimira - za starije od 15 godina
      Učlaniti se možete ponedjeljkom i srijedom od 19 sati u dvorani Gospine crkve ili nedjeljom iza večernje mise.