Peti korizmeni petak
20. ožujka 2015.

U petak, 20. ožujka 2015., novaci s Visovca posjetili su našu župu sa svrhom animiranja duhovnih zvanja, jednu od aktivnosti u godini posvećenog života.
Meštar novak fra Jure Šimunović i novaci predmolili su križni put i animirali sveto misno slavlje, a fra Jure je i predslavio svetu misu. Na kraju mise fra Nikola Dominis je predstavio novake i pozvao sve koji razmišljaju o duhovnom pozivu, možda buduće svećenike, redovnike, redovnice, misionare, možda buduća svetice i svece – tko zna, ako osjete poziv da se odazovu. I završio je riječima Svetog Pape Ivana Pavla II. koji je u pobudnici o redovničkom životu rekao: „Vama mladi velim: Ako osjetite Gospodinov zov ne odbijajte ga!“
fra Nikola Dominis

Četvrti korizmeni petak
13. ožujka 2015.

Na četvrtki korizmeni petak 13. ožujka pobožnost križnog puta i sv. misu iza pobožnosti u crkvi Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta predvodio je fra Marko Duran.

Treći korizmeni petak
6. ožujka 2015.

Pobožnost križnog puta i sv. misu iza pobožnosti u crkvi Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta. predvodio je fra Anđelko Domazet.

Drugi korizmeni petak
27. veljače 2015.

Prvi korizmeni petak
20. veljače 2015.

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.