Peti korizmeni petak
20. ožujka 2015.

U petak, 20. ožujka 2015., novaci s Visovca posjetili su našu župu sa svrhom animiranja duhovnih zvanja, jednu od aktivnosti u godini posvećenog života.
Meštar novak fra Jure Šimunović i novaci predmolili su križni put i animirali sveto misno slavlje, a fra Jure je i predslavio svetu misu. Na kraju mise fra Nikola Dominis je predstavio novake i pozvao sve koji razmišljaju o duhovnom pozivu, možda buduće svećenike, redovnike, redovnice, misionare, možda buduća svetice i svece – tko zna, ako osjete poziv da se odazovu. I završio je riječima Svetog Pape Ivana Pavla II. koji je u pobudnici o redovničkom životu rekao: „Vama mladi velim: Ako osjetite Gospodinov zov ne odbijajte ga!“
fra Nikola Dominis

Četvrti korizmeni petak
13. ožujka 2015.

Na četvrtki korizmeni petak 13. ožujka pobožnost križnog puta i sv. misu iza pobožnosti u crkvi Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta predvodio je fra Marko Duran.

Treći korizmeni petak
6. ožujka 2015.

Pobožnost križnog puta i sv. misu iza pobožnosti u crkvi Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta. predvodio je fra Anđelko Domazet.

Drugi korizmeni petak
27. veljače 2015.

Prvi korizmeni petak
20. veljače 2015.

• Utorak, 22. svibnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati, prije mise svibanjska pobožnost
      • susret ministranata je poslije večernje svete mise kako bi se dogovorili o odlasku na susret ministranata u Šibenik, u subotu 26. svibnja
    • Subota, 26. svibnja 2018.- Gospa od Karavaja
      • 10 h - ispovijed je prvopričesnika u Gospinoj crkvi.
      • 10,30 h – probe dječjeg zbora u Gospinoj crkvi

• Svibanjska pobožnost
      • Svakim danom kroz svibanj prije večernje svete mise u Gospinoj crkvi molimo svibanjsku pobožnost
    • Hodočašće u Svetu zemlju
      • U pripremi obilježavanja 50. obljetnice kanonizacije sv. Nikole Tavelića, prvog hrvatskog svetca, Šibenska biskupija i Hrvatska provincija sv. Jeronima organiziraju hodočašće vjernika Šibenske biskupije u Svetu zemlju od 12. do 19. ožujka 2019. godine.
      Rok za prijavu hodočasnika je 8. lipnja 2018. Cijena puta je 10 000 Kn.
    • Prikupljanje potpisa za referendum-„Istina o istanbulskoj“
      • Građanska inicijativa „Istina o istanbulskoj“ pokrenula je referendumsku inicijativu o otkazivanju Istanbulske konvencije. Potrebno je prikupiti 380.000 potpisa u cijeloj Hrvatskoj kako bi se raspisao referendum na kojem bi građani mogli otkazati Istanbulsku konvenciju.
      Prikupljanje potpisa organizirano je od nedjelje 13. do nedjelje 27. svibnja.