Obavijest iz OŠ dr. Franje Tuđmana

"Dana 20. siječnja 2015.godine nastava se neće održati.
Pogreb naše drage ravnateljice biti će u 13 sati na Gradskom groblju u Kninu.
Komemoracija će se održati u 11 sati na Veleučilištu "Marko Marulić" u Kninu. Knjiga žalosti nalazi se u holu škole (moći će se upisati do utorka, najkasnije do 10.30 sati).
Za učenike iz Vijeća učenika koji sudjeluju u nošenju vijenaca biti će organiziran prijevoz na Gradsko groblje, u 12 sati ispred škole.
Pokoj vječni daruj joj Gospodine."

Braćo i sestre,
jutros je, 18. siječnja, u dom Očev preselila gđa. Slavica Šimić, ravnateljica OŠ dr. Franje Tuđmana u Kninu.
Pokoj vječni daruj joj Gospodine.

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.