Obavijest iz OŠ dr. Franje Tuđmana

"Dana 20. siječnja 2015.godine nastava se neće održati.
Pogreb naše drage ravnateljice biti će u 13 sati na Gradskom groblju u Kninu.
Komemoracija će se održati u 11 sati na Veleučilištu "Marko Marulić" u Kninu. Knjiga žalosti nalazi se u holu škole (moći će se upisati do utorka, najkasnije do 10.30 sati).
Za učenike iz Vijeća učenika koji sudjeluju u nošenju vijenaca biti će organiziran prijevoz na Gradsko groblje, u 12 sati ispred škole.
Pokoj vječni daruj joj Gospodine."

Braćo i sestre,
jutros je, 18. siječnja, u dom Očev preselila gđa. Slavica Šimić, ravnateljica OŠ dr. Franje Tuđmana u Kninu.
Pokoj vječni daruj joj Gospodine.

• Ponedjeljak, 7. svibnja 2018.
      • 19,30 h - nakon večernje mise župni vjeronauk za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
      • tada će mo podjeliti haljine i svijeće pa molimo roditelje da dođu skupa s djecom
      .
    • Utorak, 8. svibnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati, prije mise svibanjska pobožnost
    • Srijeda, 9. svibnja 2018.
      • 19,30 h - iza večernje mise generalna je proba za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
    • Četvrtak, 10. svibnja 2018.-svetkovina Uzašašća našega Gospodina Isusa Krista
      • svete mise u 7, 9,30 i 19 h
    • Subota, 12. svibnja 2018.
      • 10 h - ispovijed je prvopričesnika i njihovih roditelja u Gospinoj crkvi.
      • 11 h - susret ministranata u Gospinoj crkvi
    • Nedjelja, 13. svibnja 2018.
      • 11 h - slavlje prve pričesti u Gospinoj crkvi.
      • poslije svete mise u 19 h u Goispinoj crkvi biti će podjela darova za krizmanike

• Prikupljanje potpisa za referendum-„Istina o istanbulskoj“
      • Građanska inicijativa „Istina o istanbulskoj“ pokrenula je referendumsku inicijativu o otkazivanju Istanbulske konvencije. Potrebno je prikupiti 380.000 potpisa u cijeloj Hrvatskoj kako bi se raspisao referendum na kojem bi građani mogli otkazati Istanbulsku konvenciju.
      Prikupljanje potpisa organizirano je od nedjelje 13. do nedjelje 27. svibnja.