Sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj

U ponedjeljak 5. siječnja 2015. godine, na Gradskom groblju u Kninu (u blizini crkve sv. Jakova u Vrpolju), pokopani su članovi obitelji Grizelj koji su tragično preminuli u subotu 3. siječnja 2015. godine.
Sprovodne obrede predvodio je fra Marko Duran, gvardijan i župnik u Kninu. Na sprovodu su bili prisutni fra Petar Klarić, fra Jole Gotovac i fra Ivan Lukač.
Veliko mnoštvo vjernika došlo je ispratiti pokojne. Na kraju obreda fra Marko Duran izrazio je riječi sućuti koje je poslao mons. Ante Ivas i provincijal fra Joško Kodžoman.

Sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj

U ponedjeljak, 5. siječnja 2015. godine u 12 sati na Gradskom groblju u Kninu biti će sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj.
Počivali u miru Božjem!

Izjava sućuti povodom tragične smrti članova župne zajednice

Povodom tragične smrti članova obitelji Grizelj u Kninu, 3. siječnja 2015., izražavamo iskrenu sućut obitelji, rodbini, prijateljima i znancima.
U teškim trenutcima za našu župnu zajednicu, duboko suosjećamo sa svima koji su povrijeđeni teškim iskustvom smrti bližnjih i dragih osoba.
Sve pozivamo na molitvu i zajedništvo, a na svim nedjeljnim misama molit ćemo za pokoj njihovih duša.
Počivali u miru Božjem!
Kninski franjevci

• Ponedjeljak, 7. svibnja 2018.
      • 19,30 h - nakon večernje mise župni vjeronauk za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
      • tada će mo podjeliti haljine i svijeće pa molimo roditelje da dođu skupa s djecom
      .
    • Utorak, 8. svibnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati, prije mise svibanjska pobožnost
    • Srijeda, 9. svibnja 2018.
      • 19,30 h - iza večernje mise generalna je proba za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
    • Četvrtak, 10. svibnja 2018.-svetkovina Uzašašća našega Gospodina Isusa Krista
      • svete mise u 7, 9,30 i 19 h
    • Subota, 12. svibnja 2018.
      • 10 h - ispovijed je prvopričesnika i njihovih roditelja u Gospinoj crkvi.
      • 11 h - susret ministranata u Gospinoj crkvi
    • Nedjelja, 13. svibnja 2018.
      • 11 h - slavlje prve pričesti u Gospinoj crkvi.
      • poslije svete mise u 19 h u Goispinoj crkvi biti će podjela darova za krizmanike

• Prikupljanje potpisa za referendum-„Istina o istanbulskoj“
      • Građanska inicijativa „Istina o istanbulskoj“ pokrenula je referendumsku inicijativu o otkazivanju Istanbulske konvencije. Potrebno je prikupiti 380.000 potpisa u cijeloj Hrvatskoj kako bi se raspisao referendum na kojem bi građani mogli otkazati Istanbulsku konvenciju.
      Prikupljanje potpisa organizirano je od nedjelje 13. do nedjelje 27. svibnja.