Sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj

U ponedjeljak 5. siječnja 2015. godine, na Gradskom groblju u Kninu (u blizini crkve sv. Jakova u Vrpolju), pokopani su članovi obitelji Grizelj koji su tragično preminuli u subotu 3. siječnja 2015. godine.
Sprovodne obrede predvodio je fra Marko Duran, gvardijan i župnik u Kninu. Na sprovodu su bili prisutni fra Petar Klarić, fra Jole Gotovac i fra Ivan Lukač.
Veliko mnoštvo vjernika došlo je ispratiti pokojne. Na kraju obreda fra Marko Duran izrazio je riječi sućuti koje je poslao mons. Ante Ivas i provincijal fra Joško Kodžoman.

Sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj

U ponedjeljak, 5. siječnja 2015. godine u 12 sati na Gradskom groblju u Kninu biti će sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj.
Počivali u miru Božjem!

Izjava sućuti povodom tragične smrti članova župne zajednice

Povodom tragične smrti članova obitelji Grizelj u Kninu, 3. siječnja 2015., izražavamo iskrenu sućut obitelji, rodbini, prijateljima i znancima.
U teškim trenutcima za našu župnu zajednicu, duboko suosjećamo sa svima koji su povrijeđeni teškim iskustvom smrti bližnjih i dragih osoba.
Sve pozivamo na molitvu i zajedništvo, a na svim nedjeljnim misama molit ćemo za pokoj njihovih duša.
Počivali u miru Božjem!
Kninski franjevci

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.