Sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj

U ponedjeljak 5. siječnja 2015. godine, na Gradskom groblju u Kninu (u blizini crkve sv. Jakova u Vrpolju), pokopani su članovi obitelji Grizelj koji su tragično preminuli u subotu 3. siječnja 2015. godine.
Sprovodne obrede predvodio je fra Marko Duran, gvardijan i župnik u Kninu. Na sprovodu su bili prisutni fra Petar Klarić, fra Jole Gotovac i fra Ivan Lukač.
Veliko mnoštvo vjernika došlo je ispratiti pokojne. Na kraju obreda fra Marko Duran izrazio je riječi sućuti koje je poslao mons. Ante Ivas i provincijal fra Joško Kodžoman.

Sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj

U ponedjeljak, 5. siječnja 2015. godine u 12 sati na Gradskom groblju u Kninu biti će sprovod pokojnih iz obitelji Grizelj.
Počivali u miru Božjem!

Izjava sućuti povodom tragične smrti članova župne zajednice

Povodom tragične smrti članova obitelji Grizelj u Kninu, 3. siječnja 2015., izražavamo iskrenu sućut obitelji, rodbini, prijateljima i znancima.
U teškim trenutcima za našu župnu zajednicu, duboko suosjećamo sa svima koji su povrijeđeni teškim iskustvom smrti bližnjih i dragih osoba.
Sve pozivamo na molitvu i zajedništvo, a na svim nedjeljnim misama molit ćemo za pokoj njihovih duša.
Počivali u miru Božjem!
Kninski franjevci

• Blagoslov obitelji

• • Bliži se vrijeme blagoslova obitelji pa pozivamo sve one koji su promjenili adresu boravka da nam na vrijeme dostave točne podatke, to možete učiniti iza misa ili u župnom uredu

• Ponedjeljak, 20. studenoga 2017.
      Župni vjeronauk za prvopričesnike u dvorani samostana sv. Ante:
      - 10:00 h prijepodne
      - 15:00 h i 16.00 h poslijepodne
      • 19:30 h - u dvorani samostana sv. Ante susret je Frame.
    • Utorak, 21. studenoga 2017. - blagdan je Prikazanja BDM, Gospa od zdravlja
      • Pola sata prije večernje mise u 18 h je krunica za bolesnike, a nakon mise će teži bolesnici moći pristupiti sakramentu bolesničkog pomazanja.
      • Blagdan Gospe od zdravlja svečano se slavi u Kistanjama.
    • Srijeda, 22. studenoga 2017. - blagdan je sv. Cecilije, mučenice, zaštitnice pjevača

• Petak, 24. studenoga 2017.
      Župni vjeronauk za krizmanike u dvorani samostana sv. Ante:
      - 10:00 h prijepodne
      - 15:00 i 16:00 h poslijepodne
    • Subota, 25. studenoga 2017.
      • 10 sati - susret je ministranata u samostnskoj dvorani sv. Ante
      • 11 sati probe su dječjeg zbora u samostanskoj dvorani sv. Ante, pozivamo sve osnovnoškolce da se priključe dječjem zboru.
    • Nedjelja, 26. studenoga 2017.- svetkovina Krista Kralja
      • U crkvi Gospe od Zdravlja u Splitu u 10,30 h biti će ređenje 10-orice Đakona među njima je i naš Fra Dejan Međugorac.
  • Najava

• • Najavljujemo bogati duhovni program u Adventu: imat ćemo razne radionice, humanitarne projekte, duhovne koncerte i na kraju duhovnu obnovu, koji će se održavati u Gospinoj crkvi svake adventske subote, o svemu ćete biti na vrijeme obavješteni.

• Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.
    • Likovna radionica za djecu
      • Svake srijede u dvorani Gospine crkve u 17:00 h kninski franjevci organiziraju besplatne likovne radionice za djecu.

CARITAS