Statistika posjećenosti stranice

Koliko građani Grada Knina i naši prijatelji poštuju Grad heroja i imaju poseban odnos prema žrtvi Vukovara, svjedoči statistika posjećenosti Facebook stranica našeg samostana, čije je objave, 17. studenoga 2014., vidjelo 11.598 osoba. Ponosni smo i radosni što hrvatsko srce svjedoči ljubav prema Vukovaru i poštovanje prema svakoj žrtvi obrambenog rata.

Dnevni rekord stranice daje nam sigurnost da su objave stigle i do "malenih miševa", koji nikada nisu zapalili svijeću za Vukovar. Još su jednom pali na ispitu iz ljubavi prema Domovini.
Zato ti - brate i sestro - nemoj nikada zaboraviti moliti i zahvaljivati za jedinu i vječnu Hrvatsku.

• Ponedjeljak, 19. veljače 2018.
      • Prvopričesnici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Četvrtak, 22.veljače 2018. - U našoj župi će boraviti relikvijar s moćima sv. Ivana Pavla II pape
      • 17 sati - svečano ćemo dočekati relikvije u Gospinoj crkvi i imati prigodu za pobožnost
      • 18 sati - svečan sveta misa
      Relikvije dolaze povodom inicijative 40 dana za život koja moli za zaustavljanje pobačaja
    • Drugi korizmeni petak, 23.veljače 2018. -
      • 17,15 sati - pobožnost križnog puta, a poslije sv. misa u Gospinoj crkv
      • Krizmanici imaju redoviti župni vjeronauk u samostanskoj dvorani prema rasporedu
    • Subota, 24. veljače 2018.
      • 10 sati - susret ministranata u samostanskoj dvorani
      • 11 sati - probe dječjeg zbora u samostanskoj dvorani

• „40 dana za život“ - 14. veljače - 25. ožujka 2018.
      • Uključite se u Korizmenu kampanju molitvene incijative „40 dana za život“ i svojom prisutnošću i molitvomsvaki dan od 6 do 18 sati ispred Opće bolnice "Hrvatski ponos"
    • Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • 20 sati - ponedjeljkom i petkom u samostanskoj dvorani održavaju se Kateheze za mlade i odrasle Neokatekumenskog puta
      • Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.