I. memorijalni malonogometni turnir „Ante Grabić – 2014"

Policijska postaja Knin, Veterani NK „Dinara“ i Savez športova grada Knina organizirali su I. memorijalni malonogometni turnir „Ante Grabić – 2014“, a sav prihod (11. 115,81 kn) donirali su za gradnju nove Gospine crkve u Kninu. Zahvaljujemo organizatorima, kao i obitelji pok. Ante Grabića.

Turnir se održao povodom prve obljetnice stradavanja policijskog službenika Policijske postaje Knin Ante Grabić na dužnosti dana 28. lipnja 2013 godine.

Pokrovitelji malonogometnog turnira su :

1. PU Šibensko-kninska

2. Grad Knin

3. Županija Šibensko-kninska

Prihod od turnira namijenjen je za obitelj pok. Grabića, koja će ga pokloniti za gradnju „Crkve Gospe velikog hrvatskog krsnog zavjeta u Kninu“.

Organizator navedenog turnira moli pravne i fizičke osobe koje žele sudjelovati u organizaciji navedenog turnira da se jave u prostorije Policijske postaje Knin , u prostorije Saveza športova grada Knina, te predstavniku Veterana NK „Dinara“ Joško Ćaćić .

DONATORI:

1. Lučka uprava Šibensko-kninske županije

2. Robić d.o.o. Velika Gorica

3. Nezavisni sindikat djelatnika MUP-a, Podružnica Šibensko-kninska

4. Sindikat policije Hrvatske- glavna podružnica PU Šibensko-kninska

5. Opći sindikat MUP-a RH, Podružnica PU Šibensko-kninska

6. Nezavisni sindikat policijskih službenika i namještenika RH, PU Šibensko-kninska

Na turniru sudjeluje ukupno 32 ekipe od kojih je jedna iz BiH.

Prvo kolo dana 16. lipnja 2014.g. igraju ekipe:

- u 18,00 sati PP Knin - Caffe bar „Škafić“

- u 18,45 sati Knauf – Best of the rest

- u 19,30 sati Grad Knin – Pizzeria „Šime i Joso“

- u 20,15 sati Remont – Granična policija PP Knin

Prvo kolo dana 17. lipnja 2014.g. igraju ekipe:

- u 18,00 sati MK „Tenen“ – Golubić 2

- u 18,45 sati New Kaštela – Španjolska

- u 19,30 sati Veterani 2 – IJP Šibenik

- u 20,15 sati PP Šibenik – Caffe bar „Me Gusta“

Prvo kolo dana 18. lipnja 2014.g igraju ekipe:

- u 18,00 sati Uvijek vjerni – Caffe bar „Sport caffe“

- u 18,45 sati Veterani 1 – Ko smeta

- u 19,30 sati Golubić 1 – JVP Knin

- u 20,15 Caffe bar „Jazz“ – HDZ BiH Bosansko Grahovo

Prvo kolo dana 20 . lipnja 2014.g. igraju ekipe:

- u 18,00 sati KSO Knin 95 – DIV Knin

- u 18,45 sati Caffe bar „Black & White“ – Hotel „Ivan“ Knin

- u 19,30 sati Caffe bar „Brzi“ Vrlika – PP Drniš

- u 20,15 Caffe bar „REA“ – Veterani IV GBR

Knin, 16. lipnja 2014 godine.

• Utorak, 31. srpnja 2018.
      • Marijanski zavjet za Domovinu u našu Župu doći će 31. srpnja u popodnevnim satima. Sutra ujutro, 1. kolovoza kreće prema Drnišu. Tko želi može se pridružiti hodočašću.
      Polazak je ispred Gospine crkve. Molimo obitelji koje su voljne primiti hodočasnike da se jave u Župni ured ili svećeniku poslije mise.

• Subota, 4. kolovoza 2018. -
      • 19 sati – svečana proslava Dana posvete crkve Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavejta
    • Nedjelja, 5. kolvoza 2018.
      • U Kninu će se održati središnja proslava Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja te 23. obljetnica vojno-redarstvene operacije „Oluja“.
      Vojni ordinarijat u Republici Hrvatskoj istoga dana proslavit će i blagdan svoje nebeske zaštitnice Gospe Velikoga Hrvatskog Krsnog Zavjeta.
      • 11,30 sati - svečana koncelebrirana sveta misu za Domovinu, u Gospinoj crkvi, predvodi šibenski biskup msgr. Tomislav Rogić u zajedništvu s vojnim ordinarijem u RH msgr. Jurom Bogdanom koji će održati homiliju.
      Na kraju mise blagoslovit ćemo privjeske za aute na čast sv. Kristofora, a priloge ćemo skupljati za misje

• Devetnica za hrvatski narod i za Domovinu Hrvatsku
      •Devetnica za hrvatski narod i za Domovinu Hrvatsku započela je 27. srpnja i traje do Dana posvete Gospine crkve 4. kolovoza i Dana Domovinske zahvalnosti 5. kolovoza 2018. godine.
    • Festival duhovne glazbe "Salve Regina"
      •Treći festival duhovne glazbe u Kninu „Salve Regina“ bio je u subotu 28. srpnja 2017. u 20.30 sat ispred Gospinee crkve. Hvala svima koji su na bilo koji način pomogli da se koncert izvede.
    • Ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa
      • Od nedjelje, 17. lipnja počinje ljetni raspored slavlja nedjeljnih misa:
      - 8 sati u crkvi Sv. Ante
      - 9:30 i 19 sati u Gospinoj crkvi