Molitveni susret zajednice Krvi Kristove

Kao i svakog utorka i u utorak 30. rujna 2014. u crkvi sv. Ante održao molitveni susret zajednice Krvi Kristove.
No, zajednica je ovaj put imala goste. Zajednica Krvi Kristove iz Zagreba sa svojim duhovnikom pater Ilijom Grgićem koji je koncelebrirao na misnom slavlju uz fra Ivana Šimunca. Misu je svojim pjevanjem i sviranjem uzveličao VIS David. Nakon svete mise održano je klanjanje pred Presvetim koje je vodio fra Ivan Šimunac.
I na kraju poruka pater Ilije Grgića u propovjedi koja je odzvonila u našim srcima "naučimo poput sv. Jeronima nježno ljubiti Riječ Gospodnju".
B.B.

• Utorak, 22. svibnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati, prije mise svibanjska pobožnost
      • susret ministranata je poslije večernje svete mise kako bi se dogovorili o odlasku na susret ministranata u Šibenik, u subotu 26. svibnja
    • Subota, 26. svibnja 2018.- Gospa od Karavaja
      • 10 h - ispovijed je prvopričesnika u Gospinoj crkvi.
      • 10,30 h – probe dječjeg zbora u Gospinoj crkvi

• Svibanjska pobožnost
      • Svakim danom kroz svibanj prije večernje svete mise u Gospinoj crkvi molimo svibanjsku pobožnost
    • Hodočašće u Svetu zemlju
      • U pripremi obilježavanja 50. obljetnice kanonizacije sv. Nikole Tavelića, prvog hrvatskog svetca, Šibenska biskupija i Hrvatska provincija sv. Jeronima organiziraju hodočašće vjernika Šibenske biskupije u Svetu zemlju od 12. do 19. ožujka 2019. godine.
      Rok za prijavu hodočasnika je 8. lipnja 2018. Cijena puta je 10 000 Kn.
    • Prikupljanje potpisa za referendum-„Istina o istanbulskoj“
      • Građanska inicijativa „Istina o istanbulskoj“ pokrenula je referendumsku inicijativu o otkazivanju Istanbulske konvencije. Potrebno je prikupiti 380.000 potpisa u cijeloj Hrvatskoj kako bi se raspisao referendum na kojem bi građani mogli otkazati Istanbulsku konvenciju.
      Prikupljanje potpisa organizirano je od nedjelje 13. do nedjelje 27. svibnja.