Razvijena zastava na pročelju crkve sv. Ante
3. lipnja 2015.

Kninski franjevci obilježili su početak devetnice sv. Anti Padovanskom razvijanjem zastave Republike Hrvatske na pročelju samostanske crkve.
Tehnički dio posla obavili su pripadnici Javne vatrogasne postrojbe Knin (IV. smjena), zajedno s gosp. Mladenom Jelićem, zapovjednikom JVP-a, i gosp. Markom Ivićem, dozapovjednikom.
Zastava, kao simbol povijesti hrvatskog naroda i ljubavi prema Domovini, dočekat će sve štovatelje Sveca cijeloga svijeta

• Ponedjeljak, 7. svibnja 2018.
      • 19,30 h - nakon večernje mise župni vjeronauk za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
      • tada će mo podjeliti haljine i svijeće pa molimo roditelje da dođu skupa s djecom
      .
    • Utorak, 8. svibnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati, prije mise svibanjska pobožnost
    • Srijeda, 9. svibnja 2018.
      • 19,30 h - iza večernje mise generalna je proba za prvopričesnike u Gospinoj crkvi
    • Četvrtak, 10. svibnja 2018.-svetkovina Uzašašća našega Gospodina Isusa Krista
      • svete mise u 7, 9,30 i 19 h
    • Subota, 12. svibnja 2018.
      • 10 h - ispovijed je prvopričesnika i njihovih roditelja u Gospinoj crkvi.
      • 11 h - susret ministranata u Gospinoj crkvi
    • Nedjelja, 13. svibnja 2018.
      • 11 h - slavlje prve pričesti u Gospinoj crkvi.
      • poslije svete mise u 19 h u Goispinoj crkvi biti će podjela darova za krizmanike

• Prikupljanje potpisa za referendum-„Istina o istanbulskoj“
      • Građanska inicijativa „Istina o istanbulskoj“ pokrenula je referendumsku inicijativu o otkazivanju Istanbulske konvencije. Potrebno je prikupiti 380.000 potpisa u cijeloj Hrvatskoj kako bi se raspisao referendum na kojem bi građani mogli otkazati Istanbulsku konvenciju.
      Prikupljanje potpisa organizirano je od nedjelje 13. do nedjelje 27. svibnja.