Zimski raspored euharistijskih slavlja
od 7. rujna 2014.

Prve nedjelje u rujnu, 7. rujna 2014., na snagu stupa zimski raspored slavlja nedjeljnih misa, i to::

• 8:00 h (Sv. Ante)
  • 9:30 h (Gospina crkva)
  • 11:00 h (Gospina crkva)
  • 12:00 h (Sv. Ante)
  • 19:00 h (Gospina crkva)

• Prema uobičajenom rasporedu slave se nedjeljne mise u:
  • Biskupiji u 10:00 h
  • Kosovu u 11:30 h (prva nedjelja u mjesecu)

• Svagdanja euharistijska slavlja slave se prema uobičajenom rasporedu.

• Blagoslov obitelji

• • Bliži se vrijeme blagoslova obitelji pa pozivamo sve one koji su promjenili adresu boravka da nam na vrijeme dostave točne podatke, to možete učiniti iza misa ili u župnom uredu

• Ponedjeljak, 20. studenoga 2017.
        Župni vjeronauk za prvopričesnike u dvorani samostana sv. Ante:
        - 10:00 h prijepodne
        - 15:00 h i 16.00 h poslijepodne
        • 19:30 h - u dvorani samostana sv. Ante susret je Frame.
      • Utorak, 21. studenoga 2017. - blagdan je Prikazanja BDM, Gospa od zdravlja
        • Pola sata prije večernje mise u 18 h je krunica za bolesnike, a nakon mise će teži bolesnici moći pristupiti sakramentu bolesničkog pomazanja.
        • Blagdan Gospe od zdravlja svečano se slavi u Kistanjama.
      • Srijeda, 22. studenoga 2017. - blagdan je sv. Cecilije, mučenice, zaštitnice pjevača

• Petak, 24. studenoga 2017.
        Župni vjeronauk za krizmanike u dvorani samostana sv. Ante:
        - 10:00 h prijepodne
        - 15:00 i 16:00 h poslijepodne
      • Subota, 25. studenoga 2017.
        • 10 sati - susret je ministranata u samostnskoj dvorani sv. Ante
        • 11 sati probe su dječjeg zbora u samostanskoj dvorani sv. Ante, pozivamo sve osnovnoškolce da se priključe dječjem zboru.
      • Nedjelja, 26. studenoga 2017.- svetkovina Krista Kralja
        • U crkvi Gospe od Zdravlja u Splitu u 10,30 h biti će ređenje 10-orice Đakona među njima je i naš Fra Dejan Međugorac.
    • Najava

• • Najavljujemo bogati duhovni program u Adventu: imat ćemo razne radionice, humanitarne projekte, duhovne koncerte i na kraju duhovnu obnovu, koji će se održavati u Gospinoj crkvi svake adventske subote, o svemu ćete biti na vrijeme obavješteni.

• Započinjemo akciju prikupljanja novčanih sredstava za nove klasične orgulje.
      • Likovna radionica za djecu
        • Svake srijede u dvorani Gospine crkve u 17:00 h kninski franjevci organiziraju besplatne likovne radionice za djecu.

CARITAS