Zimski raspored euharistijskih slavlja
od 7. rujna 2014.

Prve nedjelje u rujnu, 7. rujna 2014., na snagu stupa zimski raspored slavlja nedjeljnih misa, i to::

• 8:00 h (Sv. Ante)
  • 9:30 h (Gospina crkva)
  • 11:00 h (Gospina crkva)
  • 12:00 h (Sv. Ante)
  • 19:00 h (Gospina crkva)

• Prema uobičajenom rasporedu slave se nedjeljne mise u:
  • Biskupiji u 10:00 h
  • Kosovu u 11:30 h (prva nedjelja u mjesecu)

• Svagdanja euharistijska slavlja slave se prema uobičajenom rasporedu.

• Utorak, 22. svibnja 2018.
      • Pobožnost „Trinaest utoraka sv. Anti“ poslije mise u 19 sati, prije mise svibanjska pobožnost
      • susret ministranata je poslije večernje svete mise kako bi se dogovorili o odlasku na susret ministranata u Šibenik, u subotu 26. svibnja
    • Subota, 26. svibnja 2018.- Gospa od Karavaja
      • 10 h - ispovijed je prvopričesnika u Gospinoj crkvi.
      • 10,30 h – probe dječjeg zbora u Gospinoj crkvi

• Svibanjska pobožnost
      • Svakim danom kroz svibanj prije večernje svete mise u Gospinoj crkvi molimo svibanjsku pobožnost
    • Hodočašće u Svetu zemlju
      • U pripremi obilježavanja 50. obljetnice kanonizacije sv. Nikole Tavelića, prvog hrvatskog svetca, Šibenska biskupija i Hrvatska provincija sv. Jeronima organiziraju hodočašće vjernika Šibenske biskupije u Svetu zemlju od 12. do 19. ožujka 2019. godine.
      Rok za prijavu hodočasnika je 8. lipnja 2018. Cijena puta je 10 000 Kn.
    • Prikupljanje potpisa za referendum-„Istina o istanbulskoj“
      • Građanska inicijativa „Istina o istanbulskoj“ pokrenula je referendumsku inicijativu o otkazivanju Istanbulske konvencije. Potrebno je prikupiti 380.000 potpisa u cijeloj Hrvatskoj kako bi se raspisao referendum na kojem bi građani mogli otkazati Istanbulsku konvenciju.
      Prikupljanje potpisa organizirano je od nedjelje 13. do nedjelje 27. svibnja.